Jānis Baltačs

JB-foto_IMG_8548JB-troposPirmā augstākā izglītība – inženieris – celtnieks ar specializāciju ceļu un tiltu būvē (seši gadi Rīgas Tehniskajā  universitātē). Jo vairāk krājas pieredze, jo  augstāk novērtēju  tehniskās izglītības vērtību.
Otrā, neformālā  augstākā izglītība – uzņēmējdarbības un vadības  konsultants (seši gadi mērķtiecīgu teorētisku  mācību un  prakses kombinācijās Latvijā un ārvalstīs izcilu britu, somu, portugāļu, amerikāņu un vācu  konsultantu vadībā).
Kopš  2009.gada  esmu  ieguvis starptautisko Certified Management Consultant  kvalifikāciju (CMC).

Specializācija:

– uzņēmumu un organizāciju darbības iekšēja sakārtošana ar mērķi racionāli izmantot jau esošos resursus, lieku darbību (laika zagļu) izskaušana un uzlabojumu ieviešana;
– vadības sistēmu pilnveidošana tā, lai tās izpildītu konkrētu starptautisku standartu prasības (kvalitātes vadība, vides pārvaldība, pārtikas nekaitīgums, CE marķēšanas pamatojums);
– it kā sīkumu sakārtošana, kas uzņēmējam dod tūkstošiem eiro ietaupījumu ik gadu; darba sanāksmju organizācijas un lēmumu kontroles reglamenta izstrādāšana, jau esošo un bezmaksas datorprogrammu (lietojumprogrammu) efektīva izmantošana, sociālo tīklu izmantošana darbu vadībai.

Ar konsultāciju, mācību un vadības sistēmu audita pakalpojumiem kā pamata nodarbošanos strādāju kopš 1994.gada. Kopš 2008.gada pakalpojumus sniedzu kā SIA “KOTA.NU”.