Personīgās izaugsmes veicināšana – Koučings

uzdrosinasanas-kapnes

Kādas ir Tavas domas, cik procentus no sava potenciāla Tu izmanto, lai darītu lietas, kuras Tev patiešām ir svarīgas?
Kas Tevi iedvesmo?
Kas Tev visvairāk patīk darbā, kuru Tu ikdienā dari?
Kas nepieciešams, lai Tu sev pateiktu JĀ, esmu 100% laimīgs?

Izaugsmes treneri (kouči) savā ikdienā uzdod šādus un daudzus citus jautājumus, cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot piepildītu un laimīgāku dzīvi, sasniegt tieši sev nozīmīgus mērķus.

Koučings ir par to, kā veiksmīgie cilvēki / vadītāji varētu kļūt vēl veiksmīgāki. Izaugsmes veicinātāja interešu joma ir konkrēts cilvēks ar savu mērķi nākotnē un soļiem tā sasniegšanai tagadnē!

LABA DOMA būtu ik pa laikam aprunāties ar tādu partneri, kas nevis pasaka tev priekšā, kas būtu jādara; bet kurš ar saviem jautājumiem veicina to, ka Tu paskaties uz situāciju no dažādiem skatpunktiem. Tieši tāpēc katram profesionālam koučam ir viens līdz trīs izaugsmes veicinātāji, pie kuriem tie griežas, lai izpētītu kādu situāciju un pieņemtu sev nozīmīgus lēmumus.

Koučinga sesija notiek tiekoties personīgi, Skype vai pat pa telefonu. Atkarībā no Jūsu izvirzītā mērķa tās varētu būt 1 – 6 tikšanās. Ilgums no 45 minūtēm līdz 1,5 – 2 stundām, pirmā tikšanās parasti klātienē. Tad arī notiek vienošanās par Jūsu sagaidāmo gala rezultātu un darbības procesu.